COVİDİEN COPA TRAKEOSTOMİ PEDİ / COVİDİEN
COVİDİEN COPA TRAKEOSTOMİ PEDİ
TRAKEOSTOMİ KANÜL PEDİ-COVIDIEN REF 55535-YÜKSEK EMİCİLİ TRAKEOSTOMİ KANÜL PEDİ-eksuda tampon-köpük ped-kendall kanül pedi

0,00 / Stokta Mevcut
Marka: COVİDİEN

 COVIDIEN REF 55535 YÜKSEK EMİCİLİ TRAKEOSTOMİ KANÜL PEDİ
 
Kendall Köpük Giyinme cildi korurken yaralar ve tuzaklar eksuda tampon yaparak süper emici hidrofil köpük pansumanısdır. Kendall Köpük Giyinme ürünleri, steril ve tek tek sarılır.
 
Kendall Köpük Pansuman gözenekleri havuzu ve cilt maserasyonu azalan merkezi haline eksüdasını fitil. Gözenek küçük, bir şifa yara daha az olasılıkla yeni cilt köpük içine göç edecek. Soyunma imza feelultra yumuşak ve pürüzsüz saten Küçük gözenek boyutu sonuçları. Kendall Hidrofilik Köpük Pansuman yaraların çeşitli için ideal nemli bir ortam sağlar. Bu son derece emici olmayan lif bırakmayan soyunma korumak ve orta yastık ağır yaralar eksüdalı için tasarlanmıştır. Kendall Köpük Pansuman gibi oksijen ve su buharı gibi gazların alışverişinde sağlayan yarı-tıkayıcı vardır. Onun yumuşak, esnek doğası soyunma tüm vücut kıvrımlarına kolayca uyum sağlar. Kendall Köpük Pansuman soyunma değişiklikleri kolay ve rahat hale olmayan yapışık.
 
Benzer Ürünler
covidien mallinckrodt ventilatör devresi 554
KDV Dahil 220,00
covidien copa trakeostomi pedi 1826
KDV Dahil 0,00
pediatrik fiberoptik laringaskop 1945
KDV Dahil 1250,00